Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Kargo ve Teslimat

KARGO ve TESLİMAT: 

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firması olan Yurt içi Kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo ücretiniz Türkiye'nin her yerine sabit 7 TL'dir . Ayrıca kapıda ödemelerde 7 TL ek ücret siparişinize eklenecektir. Bu fiyatlar siparişinize dahil edileceğinden teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız. 

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir. 

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz eposta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz..

Yasal zorunluluk gereği e-arşiv faturanız mail adresinize gönderilecektir.  

Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz e-posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir. 

Sitemiz stoksuz çalışmaktadır. Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda telefon veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. 

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir 

Teslimat süresi = kitap temin süresi + kargo teslim süresidir.

 

Kapat