Sepetim (0) Toplam: 0,00TL

Gizlilik ve Güvenlik

Kredi kart bilgileriniz okkutt.com sitesinde kayıtlı tutulmaz. Bilgiler hem SSL hem de kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde SET sistemini kullanmaktadır, ardından onaylanmak üzere bankaya ulaşır. Kredi kart bilgileriniz sitemizde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin başkaları tarafından görüntülenmesi ve ele geçirilmesi mümkün değildir.

okkutt.com alışveriş sitesinde kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir, değiştirebilir ya da silebilirsiniz. okkutt.com sitesine kayıt olmak için kullanılan bilgiler yalnızca site içi analizlerimiz için kullanılır.

Okkutt.com’da yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz. Okkutt.com izinsiz kullanım halinde her türlü yasal hakkını saklı tutar.

okkutt.com sitesi üzerinde farklı web sitelerinin linkleri olabilir. okkutt.com tarafından verilen güvenceler yalnızca okkutt.com alışveriş sitesi içinde geçerlidir.

okkutt.com sitesi, üyelik şartlarına uymayan ya da etik davranmayan kişilerin üyeliklerini iptal edebilme veya  dondurabilme hakkını saklı tutar.

Üye, bilgi@okkutt.com adresine e-posta atarak veri kullanımı/işlenmelerini ve/veya iletişimlerin her zaman durdurulmasını talep edebilir.

Üye, üye formunu doldurma işlemini bitirdiği andan itibaren "Gizlilik ve Güvenlik Politikasını" okumuş ve kabul etmiş sayılır.

okkutt.com sitesi her türlü bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Kapat